Zwierzaki
Kocham zwierzęta! Psy, koty, chomiczki, świnki morskie. Jedyne zwierzęta, których nie lubię, to rybki. Nie można je przytulić, tylko jedynie dawać jedzenie i zmieniać wodę. Nawet nie ma z nich żadnego pożytku. Zostawmy rybki, przejdźmy do futrzaków. Ja posiadam trzy futrzaki: psa- Lena i dwa koty- Rudzia&Czarek (rodzeństwo). Lena jest psem rasowym. To owczarek niemiecki. Kotki to typowe dachowce, czyli tygryski bez rodowodu. Każdy mój zwierzak jest inny. Czarek przypomina mi faceta przed telewizorem, który sączy piwko i wcina chipsy, typowy leń. Rudzia bardzo troszczy się o swojego brata Czarka. Zawsze jak wraca z podbojów, to wylizuje mu rany. No i Lena...
Młoda suczka, która ma w sobie tyle energii i siły. Jedyny pies, którego tak pokochałam. Jest milusia w dotyku. Bardzo lubię ją przytulać i bawić się z nią.
Fotki zwierzątek:
Lena
Rudzia&Czarek
Jakie słodziutkie maluszki :*
OdpowiedzUsuńI tak sie ich boje! ;o
OdpowiedzUsuń