Dzisiaj wraz z moją psiapsią udałam się na sesyjkę. Było już ciemno i aparat odmawiał nam posłuszeństwa, ale udało nam się pyknąć parę fotek. Na zdjęciach jestem ubrana w mój ulubiony zestaw, czyli: czapka, dresy, luźna koszulka, katana jeansowa i adidasy:)
Łapcie fotki:




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz