poniedziałek, 29 września 2014

Seszyn profeszyn

Siema ludziska!
Dzisiaj wraz z moją psiapsią udałam się na sesyjkę. Było już ciemno i aparat odmawiał nam posłuszeństwa, ale udało nam się pyknąć parę fotek. Na zdjęciach jestem ubrana w mój ulubiony zestaw, czyli: czapka, dresy, luźna koszulka, katana jeansowa i adidasy:)

Łapcie fotki:





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz