Beksa i Syreny to tytuły piosenek Artura Rojka. Ostatnio mam jazdę na punkcie polskich piosenek. Bardzo spodobały mi się te utwory. Uważam, że jego nowa płyta jest dobrą płytą i zupełnie inną, ponieważ odbiega od reszty polskich wykonawców. Słucham tych utworów 24h i jak na razie nie znudziły mi się one.
Tu podsyłam link do tych utworów:
https://www.youtube.com/watch?v=AYOis02tujI
https://www.youtube.com/watch?v=Zcf9Wu3sy3s
Najnowsza płyta Artura Rojka:

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz