wtorek, 30 września 2014

Po treningu

Po raz drugi mój post nosi nazwę "Po treningu". Postanowiłam, że będę nazywała te posty w ten sposób wtedy, gdy będę umieszczała notki związane z tańcem oraz muzyką.
Dzisiaj chciałabym napisać o housie. Ten styl tańczy się do muzyki housowej. Polega on głównie na pracy nóg w połączeniu z płynnymi ruchami tułowia. Osobiście uważam, że house nie wygląda na skomplikowany styl tańca, ale jak poznamy go bliżej i zaczniemy się go uczyć, to wtedy dopiero przekonujemy się, że nie jest on wcale taki łatwy. Trzeba poświęcić mu dużo czasu i cierpliwości, szczególnie te osoby, które nie mają do czynienia z nim na co dzień. Bardzo lubię ten styl tańca, bo zupełnie różni się od innych. Tańcząc go czuję się mega wyluzowana.
Oto house music:
 https://www.youtube.com/watch?v=2-iQXG02LDM&index=4&list=PLpyrjJvJ7GJ4i-2v0kVohE1cWJs12TjDF
https://www.youtube.com/watch?v=akVnpIXFv-o&list=PLpyrjJvJ7GJ4i-2v0kVohE1cWJs12TjDF&index=33
https://www.youtube.com/watch?v=Lebvn3kkXm8

1 komentarz: