Jak każdy człowiek mam marzenia. Jednak jest zawsze jedno, które za wszelką cenę chcielibyśmy je spełnić. Ja też takie mam. Japonia. Kurde!!! Jak ja chcę polecieć do Japonii. Ten kraj ma w sobie tyle piękna. Obyczaje, kultura, religia, język, krajobrazy to wszystko jest dla nas, Europejczyków zupełnie inne. Według mnie jest to bardzo ciekawy kraj i wyróżniający się spośród innych.
Mam nadzieję, że moje marzenie się spełni i kiedyś polecę do Japonii wraz z moim chłopakiem, bo to on obiecuję mi odkąd jesteśmy razem, że bankowo odwiedzimy ten cudowny kraj.
Japonia:




Ja to bym chciała jechać do STANÓW, ale wiem, że ty zaaawsze chciałaś jechać do Japonii i pewnego dnia tam pojedziesz !
OdpowiedzUsuń