Kocham tańczyć!!!
Moja historia z tańcem zaczęła się gdy miałam 6 lat, kiedy to mama mojej psiapsi przeczytała artykuł w gazecie. Pani Dorotka rozmawiając kiedyś z moją mamą przy kawie stwierdziła, że jej córka nie potrafi usiąść na czterech literach i spokojnie wysiedzieć. Tak się złożyło, że mnie również wszędzie nosiło. Zapisały nas na disco do Golubia-Dobrzynia. Chodziłyśmy tam przez 2 lata i bardzo jestem wdzięczne naszej trenerce od disco, ponieważ dzięki niej jestem rozciągnięta. Jednak po tych dwóch latach chciałyśmy spróbować czegoś innego. Zapisałyśmy się na hip-hop do grupy FIX CREW do studia Born2Dance w Toruniu. Uczęszczam na treningi do dnia dzisiejszego. Niestety nie jeździ już ze mną moja psiapsia z powodów zdrowotnych. FIX wiele mnie nauczył, a szczególnie trenerzy, którzy starają się nie tylko przekazać nam choreografię, ale rozwijają naszą technikę, wyobraźnię i nie zamykają nas tylko na jeden styl tańca. DZIĘKI!!! Tańczę 10 lat i wiem, że nigdy z tego nie zrezygnuje. Taniec z początku był dla mnie zabawą, ale po pewnym czasie zabawa zamieniła się w pasję. Najbardziej jestem wdzięczna moim rodzicom, bo dzięki nim mogę rozwijać swoją pasję:)
Link do studia: http://www.born2dance.pl/
Link do grupy: http://www.born2dance.pl/grupy-turniejowe/fix-torun.html
Link FIX CREW (facebook): https://www.facebook.com/pages/FIX-CREW/250718538303246?fref=ts
Łapcie fotki:
Zawody- Białe Błota
Obóz- Kromerowo 2014




Oj Mizga, wymiatasz!!! :-D
OdpowiedzUsuńOj to były dobre czasy:< Czasami mam starszną ochotę wrócić do tańca bo często mnie nooooooosi, ale cieszę się że ty cały czas tańczyć i jesteś w tym coraz lepsza !
OdpowiedzUsuńWERA NA MISTRZA ŚWIATA !!!!
http://sayhellomardam.blogspot.com/