Po treningu, jak zawsze jestem zmęczona. Mam ochotę umyć się, zjeść i iść spać. Najczęściej czeka jeszcze na mnie nauka i zadania domowe. Niestety wracam późno do domu, bo o dwudziestej drugiej, ale rzadko kiedy zdarza mi się nie przygotować do szkoły. Przechodzę do konkretów... Zawsze w dniach kiedy odbywają się treningi słucham bardzo dużo muzyki. Oczywiście codziennie słucham muzy, ale przed treningiem i szczególnie po treningu mam zajawkę na nią.
Wszystko co związane z muzyką po prostu uwielbiam. Dzisiaj podam wam link pioseneczki, do której tańczymy locking.
Łapcie: https://www.youtube.com/watch?v=_2OKaV-WjiQ&feature=youtu.be
Dzsiaj mam zajawkę na muzykę funkową :)
Jeśli chce ktoś posłuchać trochę więcej funkowej muzyki to łapcie:
https://www.youtube.com/watch?v=mUsn880UWPQ
https://www.youtube.com/watch?v=AoO2ym0P-QA
https://www.youtube.com/watch?v=1dNIQVYGXbM
Funkowa piąteczka!

Jesteś niezwykle zajętym człowiek, ale ludzie z pasją są wspaniali! Podziwiam Cię! :-)
OdpowiedzUsuń