środa, 1 października 2014

Muzyczna środa

Dzisiaj trochę hip-hopu. Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam hip-hop w postaci muzyki i tańca. W swoim albumie mam bardzo dużo tego gatunku muzyki. Niestety nie przepadam za polskim rapem i hip-hopem. Od czasu do czasu zdarzy mi się przesłuchać utwory Trzeciego Wymiaru, ale to naprawdę rzadko. Zdecydowanie wolę zagraniczny hip-hop. Najbardziej lubię Busta Rhymesa.
Oto kilka utworów:

Royce Da 5'9 Ft. Busta Rhymes- Dinner Time: 

 https://www.youtube.com/watch?v=mgTZMAHB9XM

Busta Rhymes - Break Ya Neck

https://www.youtube.com/watch?v=W7FfCJb8JZQ 

 Gramatik - Oriental Job

https://www.youtube.com/watch?v=2542SWrhwDs

 Gramatik -03- While I Was Playin' Fair

 https://www.youtube.com/watch?v=ALLvs9vx1mA

 

5 komentarzy:

  1. też coraz mniej słucham polskiego rapu, chociaż muszę przyznać, że co niektórzy reprezentują na prawdę wysoki poziom :)

    OdpowiedzUsuń
  2. polski rap najlepszy jak sie wie czego sluchac ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. zgadzam się, nadmieniłem to w poprzednim poście ;) mamy kilku raperów, których niejeden kraj by się nie powstydził ;)

    OdpowiedzUsuń