Muzyczna środa
Dzisiaj trochę hip-hopu. Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam hip-hop w postaci muzyki i tańca. W swoim albumie mam bardzo dużo tego gatunku muzyki. Niestety nie przepadam za polskim rapem i hip-hopem. Od czasu do czasu zdarzy mi się przesłuchać utwory Trzeciego Wymiaru, ale to naprawdę rzadko. Zdecydowanie wolę zagraniczny hip-hop. Najbardziej lubię Busta Rhymesa.
Oto kilka utworów:
Royce Da 5'9 Ft. Busta Rhymes- Dinner Time:
Busta Rhymes - Break Ya Neck
Gramatik - Oriental Job
Gramatik -03- While I Was Playin' Fair
a nawijasz coś?
OdpowiedzUsuńteż coraz mniej słucham polskiego rapu, chociaż muszę przyznać, że co niektórzy reprezentują na prawdę wysoki poziom :)
OdpowiedzUsuńpolski rap najlepszy jak sie wie czego sluchac ;)
OdpowiedzUsuńzgadzam się, nadmieniłem to w poprzednim poście ;) mamy kilku raperów, których niejeden kraj by się nie powstydził ;)
OdpowiedzUsuńDobre nuty ! :)
OdpowiedzUsuń