środa, 1 października 2014

Artystycznie

Przeglądając dzisiaj tumblra napotkałam się na cudowny rysunek. Chciałabym podzielić się z wami  krótką interpretacją tego małego dzieła. Na kartce widać dziewczynę, która dorysowuje elementy swojego ciała, dokładnie twarzy. Moim zdaniem oznacza to, że każdy staje się takim, jakim chce być. To my sami decydujemy o tym, co chcemy w sobie narodzić lub zmienić. Mamy kontrole nad własnym zachowaniem i wyglądem. Takie jest moje zdanie. Nie każdy może się zgodzić z nim, ponieważ możecie odebrać to inaczej. na własny sposób. Apel do wszystkich. NIE BÓJCIE SIĘ WYRAŻAĆ WŁASNEGO ZDANIA! Każdy ma prawo do własnego zdania i do jego wygłaszania.

Łapcie rysunek:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz