środa, 1 października 2014
Dlaczego nie umiem śpiewać?
Kurde! Nie umiem śpiewać. Mój śpiew to totalna porażka. Cały czas zadaję sobie pytanie: "dlaczego nie potrafię śpiewać?". Zazdroszczę wszystkim, którzy umieją wydawać takie piękne dźwięki. Słuch mam dobry, bo jednak już trochę tańczę. Nigdy nie zapisywałam się na naukę śpiewu, jedynie należałam do chóru szkolnego, ale za dużo się nie nauczyłam. Cały czas śpiewałam sopranem, więc nic ciekawego. Zrezygnowałam po dwóch latach. Teraz próbuję śpiewać w domu, ale nic z tego nie wychodzi. Nie widzę żadnej poprawy. Najczęściej robię to pod prysznicem, więc nie mam na co liczyć. Chciałabym się kiedyś nauczyć śpiewać tak, aby móc poprawnie wykonać najprostszą piosenkę.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Spiewac kazdy moze:)
OdpowiedzUsuńrównież chciałabym łdnie śpiewać ! <3
OdpowiedzUsuńObserwujemy? Zaobserwuj i poinformuj o tym u mnie a na 100% się odwdzięczę
Poklikałabyś w link Sheinside w poście ? Z góry dziękuję <3
stay-possitive.blogspot.com
Masz bardzo ładny design i fajnie to wygląda.
OdpowiedzUsuńBędę wpadać ;)
Zaobserwowałam i czekam na uczciwy rewanż. ;)
http://dyaara.blogspot.com/
ja nawet nigdy nie probowalam się uczyć, nie chce zranic uszu nauczyciela ;p
OdpowiedzUsuńCo powiesz na wzajemną obserwację? . :)
PS.zapraszam do lajkowania strony w linku, byłabym n i e z m i e r n i e wdzięczna <3
https://www.facebook.com/pages/ANNFFASHION/1397734147115883
Pozdrawiam :*