niedziela, 28 września 2014

Zdjęcia

Bardzo lubię robić zdjęcia. Niestety nie posiadam profesjonalnego aparatu, więc zazwyczaj robię zdjęcia telefonem. Są to dość nietypowe zdjęcia, ponieważ przerabiam je w różnych programach. 
Jeśli mam czas, idę na spacer i robię zdjęcia głównie naturze. Po przyjściu do domu najczęściej siadam przy herbatce i zaczynam je przerabiać. 

Łapcie zdjęcia:


1 komentarz: