Zdjęcia
Bardzo lubię robić zdjęcia. Niestety nie posiadam profesjonalnego aparatu, więc zazwyczaj robię zdjęcia telefonem. Są to dość nietypowe zdjęcia, ponieważ przerabiam je w różnych programach.
Jeśli mam czas, idę na spacer i robię zdjęcia głównie naturze. Po przyjściu do domu najczęściej siadam przy herbatce i zaczynam je przerabiać.
Łapcie zdjęcia:
Pięknie wychodzą Ci te obróbki *.*
OdpowiedzUsuń