Siema!
Ale okropny dzień... Brzydka pogoda, stanie w korku, dentysta. Myślałam, że nie wyrobie, ale Wera nie martw się jeszcze czeka cię nauka. Jedyna rzecz po której zawitał na mojej twarzy uśmiech to, to jak obdarował mnie dzisiaj automat z napojami. Za darmo dostałam tymbarka, co za szczęście :))) To tak na początek. W tym oto poście chciałabym pokazać wam moje przyjaciółki od serducha.Dwie psiapsie, z którymi znam się już 11 lat. Chodziłyśmy razem do tej samej klasy już od przedszkola. Niestety nadszedł czas rozstania. Poszłyśmy do innych szkół, na inne kierunki. Jednak nasze więzi są zbyt mocne, aby coś je rozerwało. Łączy nas zamiłowanie do muzyki. Nicola śpiewa i gra na gitarze. Marta gra na perkusji i gitarze, a ja tańczę. Nasze spotkania nie obejdą się bez włączenia muzyki i wspólnego świrowania.
Oto moje perełki:
Nicola<3
Marta<3


Kumpelki na zawsze :-)
OdpowiedzUsuńFOREVER ! :*
OdpowiedzUsuńhttp://sayhellomardam.blogspot.com/