niedziela, 28 września 2014

Dlczego U.R.C.H.I.N. ?


Urchin- łobuziak, urwis.
Uważam się za małego łobuziaka, ponieważ od dzieciaka próbowałam dorównać chłopakom. Chciałam pokazać, że dziewczyny też potrafią. Próbowałam robić te same rzeczy co oni i za wszelką cenę chciałam być od nich lepsza. Często kończy się to moją porażką, ale i tak mam tę satysfakcję, że chociaż spróbowałam. To jest pierwszy powód, dla którego nazwałam swój blog U.R.C.H.I.N. Oto kolejny i ostatni. Kocham dresy, jeansy z obniżonym krokiem, wielkie bluzki, adidasy i oczywiście czapki. Gdy zakładam na siebie ten zestaw ubrań to zawsze słyszę od mojej mamy, że wyglądam jak malutka dziewczynka, która chce schować pod swoimi rzeczami całą swoją klasę. Nic już na to poradzę. Mam dni, w których ubieram się jak „dziewczynka”, ale są też dni w których ubieram się jak ta „mała dziewczynka”. Zestaw, który uwielbiam i który wam opisałam jest bardzo wygodny, polecam :) 



„mała dziewczynka”:
 
 







dziewczynka”:






2 komentarze: