niedziela, 28 września 2014

Harry Potter

Siema!
Uwielbiam Harrego! Obejrzałam wszystkie części Harrego Pottera oraz przeczytałam trzy książki. Świetnie zrobione filmy, naprawdę zachęcają do ponownego oglądania. Każdą część obejrzałam po kilka razy. Moim zdaniem najlepszą częścią jest "Harry Potter i Więzień Azkabanu". Czemu? Tę akurat część obejrzałam chyba setki razy, ponieważ będąc dzieckiem miałam swój folder, gdzie co jakiś czas brat zgrywał i umieszczał w nim filmy. Zawsze po obejrzeniu nowego filmu, powracałam do Harrego. I tak w kółko... Od tam tej pory uważam, że ta część jest najlepsza, pod względem fabuły i nowych aktorów, którzy w niej wystąpili, w szczególności chodzi mi o Syriusza Blacka i Remusa Lupina.

Fotki związane z trzecią częścią Harrego Pottera:

Harry i Hardodziob
Syriusz Black
Remus Lupin
okładka książki

1 komentarz:

  1. uwielbiam Harrego! uwielbiam!

    dariapaulina | dariapaulina.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń